Společnost Finanční poradenství, s.r.o. je poradenská společnost poskytující své služby pro fyzické osoby (stavební spoření, hypotéka, životní pojištění, majetkové pojištění, penzijní připojištění, zhodnocení úspor) a právnické osoby (zprostředkování úvěru, zaměstnanecké výhody, daňové úlevy, pojištění rizik, tvorba rezerv). Zaměřujeme se na koncepční řešení jednotlivých osobních portfolií, a s klienty spolupracujeme dlouhodobě. Sledujeme všechny novinky a změny českého finančního trhu a klientům poskytujeme potřebné informace.

Připravíme vám osobní finanční plán včetně posouzení vašeho současného portfolia. Pořídíme s vámi bydlení a připravíme plán splátek tak, aby byl efektivní. Budeme spolupracovat na zajištění finanční pohody pro váš penzijní věk.

Společně budeme dlouhodobě a pravidelně řešit finanční záležitosti tak, aby vše směřovalo k vaší finanční nezávislosti. Kvalita a rozsah poskytovaných služeb je založena na individuálních profesních schopnostech a zkušenostech jednotlivých členů týmu.